top of page

Dołącz do wolontariatu 

Od samego początku nasza działalność opiera się tylko i wyłącznie na działaniach wolontariuszy. Nie mamy pracowników, ani nie pobieramy wynagrodzenia. Każdego dnia po pracy, wolny czas poświęcamy na niesienie pomocy potrzebującym kotom 

 

Nie masz doświadczenia z kotami i obawiasz się, że nie dasz rady? Spokojnie, wszystkiego nauczymy! Potrzebujemy pomocy w najróżniejszy obszarach - od opieki nad kotami po pisanie postów i prowadzenie działań marketingowych. 

Bez wolontariuszy nie moglibyśmy działać - kocie brzuchy byłyby głodne, kuwety nieposprzątane, a koty niewygłaskane. 

 

Właśnie dlatego potrzebujemy Twojej pomocy! Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, odpowiedzialną, rzetelną i gotową poświęcić jakąś część wolnego czasu na pracę na rzecz zwierząt, to zapraszamy cię do zapoznania się z głównymi formami wolontariatu w naszej fundacji. 

 

Dorosły biało-czarny kot

Dyżury w kociarni

Chaos, smrodek, czyszczenie kuwet, zamiatanie i mycie podłóg, a do tego kręcące się pod nogami i wdrapujące na kolana kociaki.

 

Jeśli ten krótki wstęp Cię nie zniechęca, to gratulujemy serdecznie!  Sprawdzisz się jako dyżurujący w naszej kociarni! Zajrzyj po więcej informacji o dyżurach!

Dorosły czarny kot z białym kołnierzykiem

Dom tymczasowy

Jeśli jesteś cierpliwym, wyrozumiałym i odpowiedzialnym człowiekiem, mającym trochę miejsca w swoim domu i sercu dla zwierzaka to obowiązkowo zapoznaj się z sekcją dotyczą domów tymczasowych!

Młody biało-czarny kot

Wolontariat zdalny

Tworzenie postów w social media nie sprawia ci trudności? Chcesz pomóc w szukaniu domów naszym kotom? A może masz talent do tworzenia grafik? Jeszcze inne pomysły chodzą Ci po głowie? Świetnie! Przeczytaj więcej i skontaktuj się z nami! 

bottom of page